V Konkurs Plastyczny „LAJKUJĘ – NIE HEJTUJĘ” w Jaśle


Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Policji oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają młodzież do uczestnictwa w V Konkursie Plastycznym „Lajkuję – nie hejtuję”. Celem inicjatywy jest promowanie bezpiecznego korzystania z Internetu oraz uświadamianie młodych ludzi o zagrożeniach związanych z cyberprzemocą. Prace konkursowe można składać do końca marca 2025 roku. Ogłoszenie wyników planowane jest na 7 kwietnia 2025 roku.

Organizatorzy rozdzielili konkurs na trzy kategorie wiekowe, w których mogą uczestniczyć uczniowie: klas IV – VI szkół podstawowych, klas VII – VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Każda z tych grup ma szansę zaprezentować swoje interpretacje tematu, mając na uwadze duch współpracy i odpowiedzialności w sieci.

Termin nadsyłania prac upływa 31 marca 2025 roku, z kolei uroczystość wręczenia nagród zaplanowano na 26 marca 2024 roku w siedzibie jasielskiej komendy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Zachęca się młodzież do wzięcia udziału w tym wartościowym przedsięwzięciu, które ma na celu wykształcenie świadomości w zakresie odpowiedniego korzystania z Internetu.

Źródło: Policja Jasło


Oceń: V Konkurs Plastyczny „LAJKUJĘ – NIE HEJTUJĘ” w Jaśle

Średnia ocena:4.8 Liczba ocen:18


Zobacz Także