UWAGA! Dołącz do nowej grupy Jasło - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Jesienna wędrówka po Beskidzie Niskim z Klubem Kulturalno-Turystycznym w Jaśle

Edyta Faber

Edyta Faber


Wielbiciele górskich krajobrazów i aktywnego wypoczynku mają okazję do udziału w zaplanowanej na 22 listopada 2025 roku wędrówce po malowniczych terenach Beskidu Niskiego. Organizatorzy z Jasielskiego Domu Kultury we współpracy z PTTK Oddział w Jaśle przygotowali trasę o długości ośmiu kilometrów, która z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. W programie wydarzenia znajduje się również podsumowanie sezonu turystycznego oraz szereg atrakcji kulinarnych.

Uczestnicy wędrówki będą mieli możliwość zwiedzenia przejścia granicznego między Polską a Słowacją w Przełęczy Beskid oraz zwiedzenia okolicy Czeremchy, znanej z wojennych cmentarzy. Trasa poprowadzi również przez Przełęcz Kuchtowską, a końcowym punktem będzie Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Ożenna, jako niewielka miejscowość położona w środkowej części Beskidu Niskiego, oferuje ciekawe historie i piękne widoki, co czyni ją idealnym miejscem na zakończenie sezonu turystycznego.

Koszt udziału w wyjeździe wynosi 150 zł, z możliwością zniżki dla członków PTTK oraz młodzieży. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą prowiantu oraz ewentualnych domowych wypieków. Osoby chętne do wzięcia udziału w wędrówce powinny zadbać o odpowiedni ubiór turystyczny oraz pamiętać o zabraniu dowodu osobistego. Więcej informacji można uzyskać w biurze PTTK w Jaśle lub kontaktując się z Jasielskim Domem Kultury.

Źródło: Jasielski Dom Kultury


Oceń: Jesienna wędrówka po Beskidzie Niskim z Klubem Kulturalno-Turystycznym w Jaśle

Średnia ocena:4.79 Liczba ocen:19


Zobacz Także