Miasto Jasło informuje o możliwości wynajmu baru grillowego znajdującego się w kompleksie przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość ta zostanie oddana w najem w trybie bezprzetargowym. W związku z tym burmistrz ogłosił wykaz nieruchomości przeznaczonych do wynajmu. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z szczegółami oferty.
Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym ustawy o gospodarce nieruchomościami, Miasto Jasło zdecydowało się na oddanie w najem wspomnianego baru grillowego. Decyzja ta została ogłoszona publicznie, aby mieszkańcy mogli się z nią zapoznać oraz wyrazić swoje zainteresowanie. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji ma potencjał na prowadzenie różnorodnej działalności gastronomicznej.
Wykaz nieruchomości dostępny jest dla wszystkich chętnych, a zainteresowani mogą zgłaszać swoje propozycje. Działania te mają na celu wsparcie lokalnej przedsiębiorczości oraz zwiększenie atrakcyjności oferty gastronomicznej w Jaśle. Miasto zachęca do zapoznania się z ogłoszeniem oraz skorzystania z możliwości, jakie daje wynajem baru barbecue.
Źródło: Urząd Miasta Jasło
Oceń: Miasto Jasło ogłasza najem baru grillowego przy ul. Kwiatowej
Zobacz Także