W Jasielskim Domu Kultury odbyło się trzecie Jam Session, które przyciągnęło miłośników jazzu i muzyki improwizowanej. Spotkanie miało miejsce 16 maja 2025 roku i rozpoczęło się o godzinie 19:00. Liderem wieczoru był Stanula Kwintet, znany z dynamicznych występów i niezwykłej muzykalności. Uczestnicy mieli okazję przeżyć wyjątkową podróż, podczas której jazzowe brzmienia łączyły się z latynoską energią oraz bluesową melancholią.
Jam Session stało się miejscem prawdziwej muzycznej eksplozji. Zespół, złożony z doświadczonych muzyków, zaprezentował wyjątkowy poziom artystyczny, który porwał zgromadzoną publiczność. Zbigniew Stanula na saksofonach, Mateusz Żydek na trąbce, Marek Bąk przy fortepianie, Waldemar Ruda na perkusji oraz Michał Kołodziej grający na kontrabasie stworzyli harmonijną całość, a ich pasja do wspólnego grania była widoczna na każdym kroku.
Podczas wydarzenia, nie zabrakło również przestrzeni dla publiczności. Chętni mogli wstąpić na scenę i dołączyć do występujących muzyków, co dodało wieczorowi jeszcze więcej kolorytu. Improwizacje oraz muzyczne niespodzianki sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Niezwykłe wydarzenie odbyło się również dzięki współpracy z partnerem motoryzacyjnym, firmą Auto Podlasie Toyota Jasło. Zgromadzeni na pewno czekają na kolejne Jam Session, które z pewnością dostarczy im równie niezapomnianych przeżyć.
Źródło: Jasielski Dom Kultury
Oceń: Trzecie Jam Session w Jasielskim Domu Kultury: Wieczór pełen jazzowych emocji
Zobacz Także