Strefa Jasło

Finanse Dom Zdrowie – Informacje

Budowlane

Dlaczego sufity napinane?

Coraz więcej projektantów i architektów w Polsce poleca sufity napinane klientom, którzy remontują swoje domy lub przestrzenie biznesowe. Dlaczego? Ponieważ sufit napinany można zainstalować w ciągu kilku dni. Jest niezawodny, nie wymaga konserwacji, ma niskie koszty i jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń i wzorów, w tym opcji drukowanych dostępnych jest dużo wzorów na stronie https://www.dekodps.pl.

Znudziło Cię projektowanie? Bez problemów można to łatwo zmienić. Proszę przeczytać dalej, aby zrozumieć pełne zalety sufitu napinanego.

Oto 9 głównych powodów, dla których sufit napinany jest dobrym wyborem.

1. Elastyczny

Zasadniczo sufit napinany jest elastycznym płótnem. Oznacza to, że jest bardzo elastyczny pod względem sposobu użycia. Pomieści każdy rodzaj oświetlenia, wentylacji lub systemu alarmowego. Może być również ukształtowany w niezliczoną liczbę form, takich jak krzywe, fale i łuki. Wybór kolorów, tekstur, wzorów lub wydruków jest praktycznie nieograniczony. Bardzo wiele wzorów znajdziemy na stronie http://sufity.i-wro.pl.

2. Niskie koszty utrzymania

Ponieważ sufity napinane są tak mocne i niezawodne, oferujemy 10-letnią gwarancję. Są łatwe do czyszczenia i nie ulegają wilgoci ani korozji. Kondensacja nie osiada, a sufity napinane nie reagują na detergenty ani inne środki chemiczne. Tradycyjne tynkowane sufity nie powodują pękania, łuszczenia się ani łuszczenia farby.

3. Niski koszt

Wydajność produkcji i montażu oznacza, że ​​sufit napinany ma znacznie lepszą wartość niż tradycyjne alternatywy, takie jak sufity tynkowane (suche ściany), płytki sufitowe lub inne systemy sufitów ramowych.

4. Drukowane sufity

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów sufitu napinanego jest to, że możesz wydrukować dowolny projekt, dzięki czemu możesz stworzyć prawdziwy efekt „wow” dla swojej firmy lub domu. Firmy mogą chcieć wyjątkowego sufitu prezentującego swoją markę lub najlepiej sprzedający się produkt. Błękitne niebo z chmurami to popularny wybór wśród domów. Zajrzyj do naszej galerii sufitów z nadrukiem, aby uzyskać dalsze inspiracje.

5. Szybka instalacja

Sufit napinany można szybko zainstalować w niecały dzień, czasem nawet kilka godzin, ograniczając wszelkie zakłócenia w domu lub firmie do minimum.

6. Higieniczny

Ponieważ sufity napinane są łatwe do czyszczenia i nie powodują korozji, kondensacji lub wilgoci, są zalecane do sufitów w placówkach medycznych lub edukacyjnych, które wymagają sterylnego środowiska.

7. Efektywność energetyczna

Szczelina powietrzna między sufitem napinanym a oryginalnym sufitem może pomóc w zapewnieniu izolacji. Można to wzmocnić poprzez zastosowanie dodatkowej izolacji i materiałów akustycznych w przestrzeni powietrznej.

8. Wyglądaj dobrze

Z każdym sufitem napinanym możesz oczekiwać gładkiego, profesjonalnego wykończenia, które wygląda świetnie. Opcje kolorów, faktur i wzorów są również praktycznie nieograniczone. Wszystkie nierówności, pęknięcia i przebarwienia oryginalnego sufitu są ukryte w jednym łatwym kroku.

9. Łatwo wymienialny

Twój sufit napinany jest połączony ze ścianami za pomocą aluminiowych ram. To sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest usunąć i wymienić, jeśli chcesz zaktualizować swój projekt lub zmienić kolor.

Bloger, człowiek o otwartym umyśle. Miłośnik sportów ekstremalnych, smacznej kawy i festiwali muzycznych.