Strefa Jasło

Finanse Dom Zdrowie – Informacje

Zdrowie

Jak szybko schudnąć

Ułóż sobie dietę, która ma około 1800kcal i trzymaj się jej. Po tygodniu obserwuj zmiany. Gdy nie chudniesz obetnij 200kcal i znów obserwuj zmiany. Musisz schudnąć.
Drogą do szybkiego odchudzania jest zdrowe i rozsądne odżywianie. Należy zacząć od jedzenia śniadań. Później pamiętaj, aby jeść 4-5 posiłków na dzień w stałych odstępach. Jedz rzeczy, które zawierają sporo protein. Unikaj fast-foodów i potraw o wysokim indeksie glikemicznym. Skup się na piciu wody, zamiast kolorowych napoi. Pamiętaj, że cukier jest zamieniany w tłuszcz.


Jak widać nisza diet jest co raz większy. Każdy chce wiedzieć jak zrzucić wagę, ale osób otyłych przybywa w zastraszającym tempie. Słowianie tyją szybciej od amerykanów.

Omega 3 w ochudzaniu

Do swojej diety dołóż ryby, które są bogate w kwasy omega 3. Nie unikaj tłustego. Tłuszcz jest potrzebny do rozpuszczenia niektórych witamin. Podchodzą z głową do odchudzania. Szybkie metody bardzo często są nieskuteczne.
Wydaje się, że medycyna ma bardzo wiele środków farmaceutycznych. Mamy przecież metody, tabletki, potrafimy zapchać żołądki balonami. Jednak jesteśmy bezsilni wobec jedzenia. Otyli potrafią tyć nawet z balonami.

Bloger, człowiek o otwartym umyśle. Miłośnik sportów ekstremalnych, smacznej kawy i festiwali muzycznych.